PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Skupinové jazykové kurzy pro veřejnost v Praze

16.08.2017
Slůně – svět jazyků patří mezi největší jazykové školy v České republice. Je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, čímž se zavazujeme k dodržování základních zásad kvalitní výuky cizích jazyků. Všichni naši lektoři musí splňovat kvalifikační požadavky této asociace.

Kromě firemní a individuální výuky, kterou je možné zahájit v průběhu celého roku, vypisujeme na začátku každého semestru kurzy pro veřejnost. V našich jazykových kurzech si můžete osvojit angličtinu s českým či rodilým mluvčím. Nově můžete vybírat i z kurzů anglického či německého jazyka pro malé či velké školáky, taktéž zajistit přípravu pro Vašeho maturanta. Při zakoupení kurzovného pro 2 studenty Vám bude poskytnuta 5% sleva.

Využijte příležitost vzdělávat se pod vedením našich zkušených jazykových lektorů a začněte se učit nový cizí jazyk. Pro tento semestr vám nabízíme kurzy francouzštiny, ruštiny, španělštiny a dánštiny pro začátečníky.

Jste cizinec a neumíte česky nebo se potřebujete zdokonalit? Od září začínají kurzy českého jazyka pro cizince. Zajistěte si včas místo v jazykovém kurzu vedeném kvalifikovanými lektory s odbornou praxí prostřednictvím moderních výukových metod! Výhodou je malý počet studentů ve skupině.

Nejste-li si jisti svojí jazykovou úrovní, na našich webových stránkách je k dispozici on-line jazykový test, který si vyplňte dříve, než si kurz objednáte.

Výuka probíhá v učebnách pražské pobočky na Vinohradské ulici nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad.

Informace o skupinových kurzech pro veřejnost naleznete ZDE.