PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Portugalština - nově Brazílie

26.07.2016
Portugalštinu nabízíme již dlouho - můžete ji studovat na našich pobočkách nebo můžete vyjet do Portugalska do naší partnerské školy.

Nově jsme do nabídky přidali také Brazílii a to konkrétně první hlavní město této největší latinskoamerické země: Salvador v severovýchodním státě Bahia. Brazilská portugalština je velmi zajímavá alternativa k evropské portugalštině. Pokud plánujete soukromé nebo pracovní / obchodní aktivity v Brazílii, určitě se Vám bude hodit. BrazilLink – Portuguese Language School je velmi kvalitní škola menšího typu, která nabízí nepřeberné množství kurzů a mimoškolního vyžití.

Portugalština se do světa rozšířila v průběhu 15. a 16. století, během nichž Portugalsko expandovalo a vytvářelo svou koloniální říši. V současné době má zhruba 185 miliónů mluvčích (některé zdroje uvádějí až 200 miliónů mluvčích). Oficiálním jazykem je, kromě samotného Portugalska, v těchto zemích: Brazílie, Angola, Kapverdy, Východní Timor, Francie, Guinea-Bissau, Mozambik, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Rovníková Guinea a Macao.

Více informací o portugalštině a brazilské portugalštině a o možnostech studia v Portugalsku a/nebo Brazílii naleznete ZDE.