PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Vánoční slovo pana ředitele

21.12.2015
Milí klienti, spolupracovníci, kolegové, příznivci Slůněte, rád bych Vám poděkoval za skvělý rok 2015.

Vám,  našim klientům, děkuji za podporu, za Vaše pravidelné objednávky. Za poptávky nových projektů, díky kterým se posouváme všichni dále a zkoušíme společně nové.

Vám, našim spolupracovníkům, lektorům, překladatelům a zaměstnancům, děkuji za chvíle, které jsme spolu mohli strávit, za momenty, kdy jsme mohli společně Slůně posouvat dále. Někdy to nebylo lehké a někdy jsme se u toho i zapotili. Ale společnými silami se nám povedlo mnoho.

A co s nám společně podařilo v roce 2015?

Rozrostli jsme se o 6. pobočku: Pardubice. Pro Slůně je to druhá franchisingová pobočka. Úžasná paní manažerka Olga Sigid ji rozvíjí k radosti své i naši. Aktuálně tedy působíme v Ostravě, Brně, Praze, Plzni, Hradci Králové a Pardubicích.

Aktivně rozvíjíme oddělení zahraničích kurzů. Naši studenti s námi již vyjeli na kurzy angličtiny do Anglie a Irska, na kurzy němčiny do Rakouska, na kurzy italštiny do Itálie, na kurzy portugalštiny do Portugalska a na kurzy španělštiny do Španělska. Také jsme ve spolupráci s naši partnerskou školou v Anglii nabídli studijní pobyty zdarma.

Stabilizovali jsme oddělení překladů, zavedli nové technologie a zvedli množství velkoobjemových zakázek. A to i překladů, i tlumočení.

V rámci naší společenské angažovanosti jsme přijali stážistku ze zahraničí, podpořili studentský projekt Junior Achievement, podpořili Ostravský maraton a také Filmový festival brazilských filmů.

Věřím, že rok 2016 pro nás má v rukávu jen dobré zprávy, sem tam nějakou výzvu a především hodně zdraví pro všechny. Přeji nám inspirativní rok, plný nových, pozitivních zážitků. Celému Slůněti přeji, aby dále rostlo a bylo silnější a stabilnější než kdykoli předtím.

Za celé Slůně Vám přeji pohodové svátky v kruhu lidí, které máte rádi a do nového roku jen štěstí a pohodu.

Petr Pasek
ředitel, Slůně - svět jazyků, s.r.o.