PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Jediné Veřejné testovací centrum TOEIC na Moravě je v Ostravě

10.06.2013

V Ostravě se v květnu t.r. podařilo otevřít první „moravské“ Veřejné testovací centrum TOEIC. Centrum vzniklo ve spolupráci Ostravské Univerzity a Jazykové školy Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Veřejné testovací centrum slouží k otestování jazykových znalostí pomocí mezinárodně uznávané zkoušky TOEIC (pro angličtinu), WiDaF (pro němčinu), TFI (pro francouzštinu). K testování se může hlásit každý zájemce, ročně je vypsáno řádově 12 termínů.

Firemním klientům Slůně nabízí testování kdykoli, i v jejich prostorách a na celém území ČR.

V rámci seznámení se s jazykovými zkouškami proběhla propagační akce pro pozvané klienty. Bylo zde představeno fungování testování a využití zkoušek. Navíc i s možností osobně a zdarma si vyzkoušet TOEIC, kterým si tak účastnící potvrdili svou jazykovou úroveň.

Za zkoušky TOEIC se prezentace účastnil regionální manažer Karol Granoszewski z Polska a Larissa Baigazina, dále zástupce Ostravské Univerzity doc. Mgr. Marek Otisk, Ph.D. a Ing. Lucie Vlková z JŠ Slůně. Mezi účastníky byli osobnosti a zaměstnanci Ostravské Univerzity, Fakultní nemocnice, Magistrátu města Ostravy, společnosti GE Money a společnosti Vzdělávání a rozvoj dospělých, s.r.o.

„Jsme rádi, že se nám podařilo navázat dobrou spolupráci s Ostravskou Univerzitou. Podle prvotních ohlasů bude o Veřejné testovací centrum zájem“, řekla při zahájení ředitelka Slůněte Lucie Vlková.

Více info o zkouškách na:
http://www.slune.cz/jazykova-skola/toeic-a-widaf-jazykova-zkouska/
http://ff.osu.cz/index.php?kategorie=36104