PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Léto se Slůnětem

26.05.2009

LETNÍ POBYTOVÉ KURZY ANGLIČTINY

Rádi bychom Vám po roce opět nabídli letní pobytové jazykové kurzy angličtiny pořádané naší jazykovou školou Slůně - svět jazyků. Zveme Vás do krásného prostředí a malebné přírody Moravskoslezských Beskyd, obce Krásná-Visalaje, která je oblíbeným místem mnoha turistů. Více informací zde

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Ve spolupráci se Základní školou a Mateřskou školou Ostrava - Proskovice pořádáme letní příměstský tábor s výukou angličtiny pro děti od 6-ti do 12-ti let. Základní týdenní program: výuka AJ hravou formou, ekologické aktivity, keramika, výtvarné aktivity, sport, soutěže, pěší vycházky do okolí. Více informací zde:

DIVADELNÍ KURZY V ANGLIČTINĚ

Chceš to zkusit v divadelní hře? Ukaž svůj talent! Máme pro Tebe DIVADELNÍ KURZY V ANLIČTINĚ! Naučíš se hrát ve hře a všem ukážeš svůj talent, fotky a video z celého kurzu a představení dostaneš na DVD. Zlepšíš se v komunikaci, intonaci a rétorice, ve vystupování na veřejnosti a v práci s textem a slovní zásobě. Tento kurz je v Ostravě. Více informací zde:

OCHUTNÁVKY JAZYKŮ

Připravili jsme pro Vás jednodenní semináře, na kterých se naučíte komunikovat a reagovat v běžných situacích v zemi, kam máte v létě namířeno. Ať už jedete na dovolenou, pracovní cestu nebo pouze ze zvědavosti - ochutnejte jazyky se Slůnětem. Více informací zde:

INTENZIVNÍ SKUPINOVÉ KURZY PRO VEŘEJNOST - OSTRAVA, BRNO, PLZEŇ

Krátkodobé a intenzivní! Takové jsou letní kurzy pro veřejnost. Za 10 nebo 5 dní se naučíte více, než za měsíce klasické výuky. Vybírat můžete z:
- desetidenních kurzů (angličtina, němčina, francouzština, španělština)
- pětidenních kurzů (konverzační kurzy s českým lektorem a rodilým mluvčím - angličtina).

Zdá se Vám 10 nebo 5 dní málo? Přihlaste se do našich celoprázdninových kurzů (pouze v Ostravě)! V září začínají skupinové kurzy pro veřejnost, které na tyto kurzy navazují. Více informací OSTRAVA, PLZEŇ:

SPECIALIZOVANÉ KURZY

Jsou určeny těm zájemcům, kteří již dosáhli určité úrovně znalostí jazyka a potřebují aktivně využívat jazyk ve své práci (zlepšení a upevnění komunikačních dovedností, slovní zásoby a frazeologie dané oblasti). Víte jak probíhá pohovor, obchodní schůzka nebo prezentace v angličtině? Slůně Vás připraví nejen na tyto situace. Více informací zde:


Těším se na Vás, Vaše Slůně