Rozvíjejte se! Inspirujte se! Na interaktivních workshopech

HLEDÁTE… ?!? … interaktivní workshopy, které mohou pomoci vašim zaměstnancům či kolegům prohloubit znalosti a rozšířit dovednosti?

Interaktivní workshopy

Od ledna 2023 se můžete těšit, mimo jiné, na nové i staronové kurzy:

 

 

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Zvyšte své sebevědomí, prodejní dovednosti nebo vyjednávací schopnosti díky správné technice řeči a zlepšení svých komunikačních i prezentačních dovedností. Více info ZDE.

SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE

Prezentovat uvolněně, sebevědomě a cíleně je pěkná dřina! V praktickém tréninku vám pomůžeme získat větší sebedůvěru při vašich prezentacích i jak pracovat s publikem. Více info ZDE.

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI (v AJ)

Čeká vás náročná prezentace v anglickém jazyce a potřebujete se důkladně připravit? Díky praktickým cvičením se naučíte nejen užitečné fráze, ale také např. dovednost, jak pracovat s publikem, jakým chybám se vyhnout. Více info ZDE.

JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACE

Naučte se, jak vytvořit poutavou, cílenou prezentaci tak, abyste se dostali ke smyslu a záměru vaší prezentace, která podpoří váš mluvený projev. Více info ZDE.

TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21. STOLETÍ

Nestíháte? Najděte s námi funkční systém řízení času, naučte se efektivně pracovat nejen s maily a úkoly pomocí moderních aplikací tak, abyste ušetřili aspoň hodinu času denně. Více info ZDE.

JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

Snadněji se to řekne, než pak udělá. Abyste se cítili jistěji v kramflecích při odmítnutí a říkání NE, máme pro vás rady, tipy a ukázky, jak se naučit říkat NE bez pocitu viny. Více info ZDE.

KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v AJ)

Řešíte vypjaté a konfliktní situace? Osvojte si základní psychologické, komunikační a vyjednávací techniky, které lze použít v obtížných situacích jak v pracovním, tak v osobním životě. Více info ZDE.

 

Zaujal vás některý z našich workshopů? Nebo naopak hledáte ještě něco jiného? Zavolejte nám!

Martina Štenclová: 777 758 638

Vlaďka Hagenová: 731 965 165

Nebo napište: martina.stenclova@slune.cz, vladka.hagenova@slune.cz.

Co je u nás nového

Operační program zaměstnanost EU

30.1.2023

Máme pro vás aktuální informace ze světa dotačních programů, týkajících se vzdělávání měkkých dovedností. Dne 22. 2. 2023 je první avizovaný termín, kdy se bude otevírat...

Zobrazit celý článek

Rétorika je umění mluvit: ochutnávka pro vás

23.1.2023

Od prosince 2021 pro vás pravidelně připravujeme ochutnávku našeho populárního kurzu: rétorická klouzačka. (termíny níže) Našimi ochutnávkami již prošlo více než 135 zájemců!...

Zobrazit celý článek

Cizinci a čeština

18.1.2023

Čeština není rozhodně jednoduchým jazykem. Její gramatika dělá v některých oblastech vrásky na čele i samotným Čechům, natož pak cizincům. Čeština a její složitost může...

Zobrazit celý článek