Rozvíjejte se! Inspirujte se! Na interaktivních workshopech

HLEDÁTE… ?!? … interaktivní workshopy, které mohou pomoci vašim zaměstnancům či kolegům prohloubit znalosti a rozšířit dovednosti?

Interaktivní workshopy

Od ledna 2023 se můžete těšit, mimo jiné, na nové i staronové kurzy:

 

 

RÉTORICKÁ KLOUZAČKA

Zvyšte své sebevědomí, prodejní dovednosti nebo vyjednávací schopnosti díky správné technice řeči a zlepšení svých komunikačních i prezentačních dovedností. Více info ZDE.

SEBEVĚDOMÁ PREZENTACE

Prezentovat uvolněně, sebevědomě a cíleně je pěkná dřina! V praktickém tréninku vám pomůžeme získat větší sebedůvěru při vašich prezentacích i jak pracovat s publikem. Více info ZDE.

PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI (v AJ)

Čeká vás náročná prezentace v anglickém jazyce a potřebujete se důkladně připravit? Díky praktickým cvičením se naučíte nejen užitečné fráze, ale také např. dovednost, jak pracovat s publikem, jakým chybám se vyhnout. Více info ZDE.

JAK VYTVOŘIT SEXY PREZENTACE

Naučte se, jak vytvořit poutavou, cílenou prezentaci tak, abyste se dostali ke smyslu a záměru vaší prezentace, která podpoří váš mluvený projev. Více info ZDE.

TAJEMSTVÍ TIME MANAGEMENTU 21. STOLETÍ

Nestíháte? Najděte s námi funkční systém řízení času, naučte se efektivně pracovat nejen s maily a úkoly pomocí moderních aplikací tak, abyste ušetřili aspoň hodinu času denně. Více info ZDE.

JAK SE NAUČIT ŘÍKAT „NE“!

Snadněji se to řekne, než pak udělá. Abyste se cítili jistěji v kramflecích při odmítnutí a říkání NE, máme pro vás rady, tipy a ukázky, jak se naučit říkat NE bez pocitu viny. Více info ZDE.

KOMUNIKACE A VYJEDNÁVÁNÍ V OBTÍŽNÝCH SITUACÍCH (v AJ)

Řešíte vypjaté a konfliktní situace? Osvojte si základní psychologické, komunikační a vyjednávací techniky, které lze použít v obtížných situacích jak v pracovním, tak v osobním životě. Více info ZDE.

 

Zaujal vás některý z našich workshopů? Nebo naopak hledáte ještě něco jiného? Zavolejte nám!

Martina Štenclová: 777 758 638

Vlaďka Hagenová: 731 965 165

Nebo napište: martina.stenclova@slune.cz, vladka.hagenova@slune.cz.

Co je u nás nového

Den rozvoje a vzdělávání dospělých

29.5.2023

Věděli jste, že 5. června slavíme Den rozvoje a vzdělávání dospělých? Vzdělání je neocenitelné v každém věku, a právě tento den se zaměřuje na představení možností dalšího...

Zobrazit celý článek

Elektronické soudní překlady

26.5.2023

Elektronické soudní překlady máme v naší nabídce už delší dobu, rádi bychom vám tedy o nich řekli něco bližšího a rozšířili tak o těchto překladech povědomí. Dne...

Zobrazit celý článek

Něco málo o chorvatštině

23.5.2023

Blíží se prázdniny a čas letních dovolených. Mnozí už určitě přemýšlí, kam se letos vydají na dovolenou. Někteří preferují zahraniční destinace a jiní zase rádi výletují po...

Zobrazit celý článek