PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Partnerské organizace

Zakládáme si na dlouhodobých partnerských vztazích. Proto pravidelně doplňujeme a také upgradujeme naše partnerské organizace.

Ať už jste charita, která potřebuje podpořit, ať už jste firma, studentské sdružení, které s námi může vytvořit zajímavé partnerství, moc rádi si poslechneme Vaše návrhy, společně si sedneme a zorganizujme oboustranně prospěšný projekt. Připomínáme, že působíme po celé České republice (Ostrava, Brno, Praha a Plzeň) a nejraději se zapojujeme do projektů, ve kterých můžeme použít naše know-how (jazyková výuka, jazykový audit, překlady a tlumočení, a celkově jazykový servis).

V případě zájmu, kontaktujte prosím přímo pana ředitele Petra Paska na petr.pasek(zavináč)slune.cz.

Těšíme se na společné projekty, Vaše Slůně

Patrioti MSK, z. s.

Stali jsme se partnery projektu Patrioti MSK. Je to skupina mladých lidí, kteří se snaží zlepšovat image Moravskoslezského kraje. Spousta příležitostí je v našem kraji, stačí jen pořádně otevřít oči. Dvakrát ročně proto pořádají inspirativní, networkingová setkání s top osobnostmi kraje.

HM PARTNERS s.r.o.

Poradenská a vzdělávací společnost působící v oblasti vedení lidí, strategického rozvoje organizací, řízení zdrojů a znalostí, optimalizace procesů, obchodních a marketingových činností, zvyšování kvality a produktivity.

JA CZECH

JA Czech je mezinárodní nezisková vzdělávací organizace, jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.

Sphere

Věrnostní program Sphere je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky. Je také vydavatelem karet s logem Sphere. Prostřednictvím těchto karet lze u obchodních partnerů uplatňovat výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30 %. V současné době je možné těchto výhod a slev využít na více než 10.000 obchodních místech v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů.

Carte

CARTE umožňuje držitelům karet s logem programu využívat přímé slevy až 30% na více než 4500 obchodních místech v České a Slovenské republice. Prodejní místa jsou označena samolepkou na vstupních dveřích nebo výloze. Pro nákup v e-shopu se používá unikátní 13místné číslo umístěné na zadní straně karty pod čárovým kódem. Pokud není uvedeno jinak, slevy na karty s programem CARTE nelze kombinovat s dalšími slevami, akcemi či jinak zvýhodněným zbožím nebo službami. Zpravidla se poskytované slevy nevztahují na denní menu, last-minute zájezdy, pobytové balíčky, tabákové výrobky a podobně.