PŘIHLÁSIT
Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Akční nabídka / Aktuality

FULL IMMERSION V LONDÝNĚ

Tentokrát pro Vás máme zajímavou nabídku intenzivního kurzu angličtiny v londýnské škole ONE to ONE English Language School.

Jelikož se škola pro větší efektivitu studia jazyka dlouhodobě zaměřuje na kurzy 1-to-1 nebo na skupinky o max. 3 – 6 studentech, připravila pro Vás nový super intenzivní individuální kurz, během kterého se nejen zdokonalíte v angličtině, ale užijete si i spoustu zábavy. Kurz je ideální volbou pro ty, kteří hledají kratší, ale o to intenzivnější individuální výuku se zkušeným lektorem, který kombinuje „klasickou výuku ve třídě“ s využitím angličtiny v reálných situacích.

  • 35 individuálních lekcí/týden;
  • dopolední výuka ve škole;
  • odpolední výuka v neformálních situacích dle výběru (objevování krás Londýna, kulturní akce, návštěva restaurace, apod.);
  • balíček odpoledních aktivit sestavený na míru pro každého studenta;
  • možnost ubytování;

Pokud využijete služeb naší jazykové školy Slůně – svět jazyků, rádi pro Vás zajistíme kurz a ubytování bez dalších poplatků za zprostředkování tzn. cena je stejná, jako byste si vše objednali přímo v zahraniční škole.

Full immersion package začíná na ceně £1,525.50.

Pro více informací kontaktujte: Michaelu Slavíkovou e-mail: michaela.slavikova(zavináč)slune.cz, mobil: +420 604 445 092.

20% SLEVA NA KURZOVNÉ VE ŠKOLE LTC EASTBOURNE

Nečekejte na léto a pojeďte se s námi učit angličtinu do malebného městečka Eastbourne, ležícího na jižním pobřeží Anglie. Mimo letní sezonu (12.6. – 20.8. 2017)  je možno získat slevu na kurzovném až ve výši 20%. Z nabídky můžete vybírat jak kurzy obecné angličtiny (20 nebo 28 lekcí/ týden), obchodní angličtiny, nebo rovnou přípravu na certifikát. Ve skupině max. 12 studentů se zdokonalíte nejen v mluveném, ale i v psaném projevu a ve volném čase můžete konverzovat při běžných denních situacích. Pro studenty je připraven bohatý odpolední program – večer v typickém anglickém “pubu”, lekce salsy, turnaj ve stolním tenise, výlety do okolí a mnoho dalšího.

Akce platí do konce roku 2017.

Pro více informací kontaktujte: Michaelu Slavíkovou e-mail: michaela.slavikova(zavináč)slune.cz, mobil: +420 604 445 092.

LEKCE ANGLIČTINY V PŘÍMOŘSKÉM BRIGHTONU

Pojeďte studovat angličtinu do ELC v Brightonu, vzdáleného pouze 80 km od Londýna. Jazyková škola pořádá kurzy od roku 1962. Patří k "Centre of Excellence" a roce 2015 prošla inspekcí pořádanou organizací British council.
Když si zarezervujete dvoutýdenní kurz Obecné angličtiny (25 lekcí/ týdně) se Slůnětem, dostanete slevu 1900 Kč. U ostatních kurzů platí sleva 10% z celkové ceny kurzu. Využijte naší nabídky a kontaktujte oddělení zahraničních kurzů.

Akce platí pro kurzy realizované do konce roku 2017.

Více informací o studiu angličtiny naleznete ZDE.

Pro více informací kontaktujte: Michaelu Slavíkovou e-mail: michaela.slavikova(zavináč)slune.cz, mobil: +420 604 445 092.