Brno
Ostrava
Plzeň
Praha
Odběr novinek

Akční nabídka / Aktuality

IRSKO - CORK

Přinášíme Vám zajímavou akční nabídku irské školy Cork English College.

Škola je situována ve městě Cork, které se nachází na jihozápadně Irska a je po Dublinu druhým největším městem této republiky. Město Cork nabízí návštěvníkům „to pravé Irsko“, od keltské historie a tradic až po nádherné přírodní scenérie.
Samotná škola byla založena před 35 lety a drží si status „rodinné školy“, zakládá si na individuálním přístupu ke studentovi. Je situována v samém centru města, je dobře dostupná a v okolí nabízí nákupní možnosti, kulturní a sportovní vyžití.
Škola má akreditaci Eaquals a nabízí: kurzy základní angličtiny, Business angličtiny, Angličtina pro učitele (Erasmus+), přípravy na mezinárodní zkoušky, juniorské programy.

Cena dvoutýdenního kurzu je 450 € (3 týdenní pobyt) a zahrnuje:

  • kurzovné
  • rozřazovací test
  • přístup k e-lerning platformě
  • odpolední program
  • ve skupině max. 10 studentů
  • wi-fi ve školní budově.

Ubytování je možno v rodinách, sdílených apartmánech nebo hotelu.

Neváhejte a využijte této akční nabídky 3 týdnů za cenu 2 do konce května 2017!!

Pokud se rozhodnete pro jazykový kurz v zahraničí nabízený naší jazykovou školou Slůně – svět jazyků, neplatíte žádné další poplatky za zprostředkování kurzu (tzn. cena je stejná, jako byste si kurz objednali přímo v zahraničí).

Pro více informací kontaktujte naši Koordinátorku zahraničních kurzů: Annu Štarhovou, anna.starhova(zavináč)slune.cz, mobil: +420 777 758 636.

20% SLEVA NA KURZOVNÉ VE ŠKOLE LTC EASTBOURNE

Nečekejte na léto a pojeďte se s námi učit angličtinu do malebného městečka Eastbourne, ležícího na jižním pobřeží Anglie. Mimo letní sezonu (12.6. – 20.8. 2017)  je možno získat slevu na kurzovném až ve výši 20%. Z nabídky můžete vybírat jak kurzy obecné angličtiny (20 nebo 28 lekcí/ týden), obchodní angličtiny, nebo rovnou přípravu na certifikát. Ve skupině max. 12 studentů se zdokonalíte nejen v mluveném, ale i v psaném projevu a ve volném čase můžete konverzovat při běžných denních situacích. Pro studenty je připraven bohatý odpolední program – večer v typickém anglickém “pubu”, lekce salsy, turnaj ve stolním tenise, výlety do okolí a mnoho dalšího.

Akce platí do konce roku 2017.

Pro bližší informace kontaktujte naše oddělení zahraničních jazykových kurzů, e-mail: anna.starhova(zavináč)slune.cz, mobil: +420 777 758 636.

LEKCE ANGLIČTINY V PŘÍMOŘSKÉM BRIGHTONU

Pojeďte studovat angličtinu do ELC v Brightonu, vzdáleného pouze 80 km od Londýna. Jazyková škola pořádá kurzy od roku 1962. Patří k "Centre of Excellence" a roce 2015 prošla inspekcí pořádanou organizací British council.
Když si zarezervujete dvoutýdenní kurz Obecné angličtiny (25 lekcí/ týdně) se Slůnětem, dostanete slevu 1900 Kč. U ostatních kurzů platí sleva 10% z celkové ceny kurzu. Využijte naší nabídky a kontaktujte oddělení zahraničních kurzů.

Akce platí pro kurzy realizované do konce roku 2017.

Více informací o studiu angličtiny naleznete ZDE.

Pro více informací kontaktujte: anna.starhova(zavináč)slune.cz, mobil: 777 758 636.